« Powrót do listy aktualności

Roślinne cukiernictwo

 

Wegańskie cukiernictwo zawitało do Łodzi! 

 

Jakie jest Twoje wyobrażenie o wyrobach cukierniczych? Bez śmietanki i jaj w biszkopcie się nie obejdzie?

Nic bardziej mylnego! Pozwólcie nam zabrać się do świata wegańskiego cukiernictwa, w który przenosimy naszą ukochaną Łódź!

Cukiernictwo wegańskie to wyzwanie? Na pewno, jak wszystko co nowe wymaga wielu prób i błędów, które już w dużej mierze za nami. Od 2020 roku bardzo silnie zgłębiamy temat roślinna cukiernia Łódź bo wiemy, że to przyszłość! Przyszłość świata, ekologii ale też przyszłość dla naszego zdrowia. 

Dlaczego tak bardzo zależy nam by produkty zwierzęce zastępować tymi roślinnymi? Zacznijmy od początku. Ciasta wegańskie Łódź zaczęliśmy szukać gdy nasze dzieci zachorowały, ich liczne alergie i problemy skórne spowodowały, że musieliśmy znaleźć alternatywę dla klasycznych wypieków. Łódzki rynek niestety rozczarował, wegańskie i tak bardzo często oznaczało niezdrowe, bo pełne cukru, oleju palmowego czy innych tłuszczy utwardzonych. Zaczęliśmy więc eksperymentować i tym oto sposobem teraz możemy pochwalić się naprawdę szeroką ofertą wegańskie ciasta Łódź, które nie tylko są w 100% roślinne ale też ZDROWE!

Ale na ciastach się nie zatrzymujemy! Wegańskie torty Łódź to nasze oczko w głowie. Nieustannie pracujemy nad powiększeniem oferty naszych wegańskie wypieki Łódź. Zależy nam, by każdy kinder bal i każde urodziny mogły być smaczne wegańskie i zdrowe.

Nasza przygoda z wegańskimi wypiekami dopiero się zaczyna ale sprawia nam ona napraaaawdę dużo frajdy i satysfakcji. Co najważniejsze, nareszcie wegańskie ciasta i desery w Łodzi są równie smaczne co te klasyczne ;)

Chcesz zrobić zamówienie personalizowane? Interesują Cię większe ilości? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości ;)

KONTAKT
+48881744444
 
NASZE LOKALIZACJE 
Sienkiewicza 79
Księży Młyn 16
Plac Wolności 8
Łódź 
 
GODZINY OTWARCIA
Wtorek - Niedziela: 10-18