« Powrót do listy aktualności

Lody bez cukru!

Lody też mogą być bez cukru!

Niemożliwe? W naszym słowniku nie ma takiego słowa! Wychodząc na przeciw ubogiej ofercie lody bez cukru Łódź postanowiliśmy stworzyć naszą własną autorską ofertę lodową! 

Wszystkie nasze bezcukrowe lody powstają w naszej pracowni w Łodzi, gdzie przygotowujemy je dla Was od podstaw! Tak, wszystkie składniki, których używamy do ich produkcji są przez nas dokładnie wyselekcjonowane, używamy tylko sprawdzonych produktów najwyższej jakości.

Lody dla wegan? Nie ma problemu. Wegańskie lody bez cukru w Łodzi nadciągają! Bardzo zależało nam by temat wegańskich lodów się udał dlatego namiętnie szkoliliśmy się w tej kwestii i są! Prawdziwe, gęste, intensywne wegańskie lody bez cukru. Przygotowujemy je dla Was nie tylko na bazie mleczka kokosowego, które nie dla wszystkich jest najlepszą opcją. Znajdziecie u nas lody na bazie orzechów, owoców itd. Kto próbował naszej wegańskiej bezcukrowej pistacji ten wie o czym mowa! Idealnie kremowe, perfekcyjnie słodkie. Lody wegańskie w Łodzi od teraz do złudzenia przypominają ich oryginalne odpowiedniki. 

No dobra, czas na podstawowe pytanie. "Czym słodzicie lody?" Odpowiadamy! Nasze lody słodzimy  zdrowszymi, mniej kalorycznymi słodzikami o niższym indeksie glikemicznym niż cukier. To przede wszystkim erytrol, ksylitol i maltitol ale też naturalna słodycz pochodząca z użytych owoców czy innych składników. Co ważne, w produktach takich jak czekolada czy ciasteczka dodawane do naszych bezcukrowe lody Łódź również nie ma cukru! Wybieramy zawsze najlepszą i najzdrowszą bezcukrową opcję. 

 

Lody bez cukru znajdziecie w naszych lokalizacjach w Łodzi:

Stacja Zero Sienkiewicza 79 - królestwo lodów gałkowanych, do wyboru macie zawsze szeroką gamę smaków, a wszystkie pozycje oczywiście bez cukru!

Stacja Zero Księży Młyn 16 - tam spróbujecie prawdziwych włoskich lodów prosto z frezera! No prawie prawdziwych, bo nasze są oczywiście duuuużo zdrowsze!

Chcesz zrobić zamówienie personalizowane? Interesują Cię większe ilości? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości ;)

KONTAKT
+48881744444
 
NASZE LOKALIZACJE 
Sienkiewicza 79
Księży Młyn 16
Plac Wolności 8
Łódź 
 
GODZINY OTWARCIA
Wtorek - Niedziela: 10-18